Kapat

Yasal Uyarı

SORUMLULUK REDDİ

Sayın Kullanıcı ve Ziyaretçimiz; 

www.MuhasebeTL.com “MuhasebeTL” ‘ Türkiye’nin Muhasebe Haber Portalı’  sadece bilgilendirir, kullanıcılarını herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın bilgilendirmeyi amaçlayan elektronik bir mesleki haber sitesidir. Ziyaretçiyi en kısa yoldan bilgiye ulaştırmaya çalışır. MuhasebeTL.com web sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda açıklanan şartları kabul etmektesiniz.

Bu İnternet sitesindeki bilgiler yalnızca ilgi duyulan konulara ilişkin olarak yol gösterici nitelikte genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Yasaların uygulanması ve bunun yaratacağı sonuçlar, ilgili bilgi ve olaylara bağlı olarak büyük farklılık gösterebilir. Yasa, kural ve yönetmeliklerin sürekli değişmesi ve elektronik iletişimin doğasında bazı riskler taşıması nedeniyle, bu sitedeki bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir. Bu nedenle, bu sitede yer alan bilgiler ve hesaplama araçları, yazar ve yayıncıların yasal konularla ilgili ve diğer profesyonel danışmanlık ve hizmet sağlama işleriyle iştigal etmedikleri varsayılarak sunulmaktadır. Bu nedenle söz konusu vasıtalar profesyonel danışmanların ve diğer yetkili danışmanlarla yapılacak görüşmelerin yerini alacak şekilde kullanılmamalıdır. Bu sitedeki bilgileri kullanarak herhangi bir karar vermeden veya harekete geçmeden önce yüz yüze profesyonel danışmana başvurmanız gerekmektedir.

Bu sitedeki bilgilerin güvenilir kaynaklardan alınması hususunda azami gayret gösterilmiştir. Bununla birlikte MuhasebeTL ve sitenin sahipleri, herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz. Bu sitedeki tüm bilgiler “oldukları gibi” sunulmaktadır ve, belirli bir amaçla kullanıldığında gösterecekleri performansa, ticari meta olarak alınıp satılabilme özelliklerine ve belli bir amaca uygun olmalarına ilişkin garantiler de dahil olmak, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bu bilgilerin eksiksiz, doğru ve zamanında sağlanmış bilgiler olmalarıyla veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlarla ilgili olarak herhangi bir açık veya zımni garanti ve teminat verilmemektedir. MuhasebeTL, sitenin sahipleri ve ilgili web site barındırıcısı, dizayncısı, editörü, iştirak, şirket, ortak, temsilci veya çalışanları, hiçbir şekilde tarafınıza veya başka bir tarafa karşı bu sitedeki bilgilere dayanılarak alınan kararlarla ve yapılan işlemlerle ilgili olarak, bu bilgilerin kullanımından doğan dolaylı veya dolaysız zararlar konusunda (bu tür zarar ve ziyanların meydana gelebileceği konusunda uyarıda bulunulmuş olsa dahi) herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. MuhasebeTL web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye ve veya karar verme niteliğinde değildir. İşbu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir.

Bu sitedeki bazı bağlantılar aracılığıyla, MuhasebeTL ve sitenin sahipleri üzerinde herhangi bir kontrol ve yetkiye sahip olmadığı üçüncü şahıslarca yönetilen İnternet sitelerine ulaşılmaktadır. MuhasebeTL ve sitenin sahipleri, diğer internet sitelerindeki bilgilerin doğruluğuyla veya bu bilgilerle ilgili herhangi bir beyanda bulunmamaktadır, anılan siteler yoluyla sağlanan veya ulaşılan hiçbir hizmet veya ürünü onaylamamakta, garanti etmemekte, bunların kullanılmasını teşvik veya tavsiye etmemektedir.

MuhasebeTL ve sitenin sahipleri üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgi ve malzemeyle ilgili olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmemekte ve söz konusu üçüncü şahıslarca yayınlanan bilgiler içinde yer alan beyan ve görüşleri doğrudan doğruya veya dolaylı olarak onaylamamaktadır. MuhasebeTL ve sitenin sahipleri üçüncü şahıslara ait olan ve herhangi bir nedenle uygun olmadığını düşündüğü bilgileri siteden çıkarma hakkını saklı tutmaktadır.

MuhasebeTL ve sitenin sahipleri sitedeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, genel bilgilendirme ve toplu maille bilgilendirmede hatasız olacağını garanti etmez. Sitedeki ve bilgilendirme amaçlı gönderdiği maillerin içerik bilgilerinin kullanılmasından ayrıca MuhasebeTL ve site sahiplerinin vermiş olduğu cevabi bilgilerden doğan-doğabilecek dolaylı-dolaysız zararlardan sorumlu değildir.

MuhasebeTL’ye sponsorluk yapan web siteler ile tanıtım ve reklamı yapılan her türlü web site, program, neşriyat, kitap, dergi vs.lerin içeriğinden ve kullanımlarından doğabilecek olumlu-olumsuz, zarar-ziyandan herhangi bir durumdan MuhasebeTL ve site sahipleri sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı, bu amaçla oluşturulan ve karşılıklı etkileşimle kullanılan bilgisayar alanlarını veya diğer vasıtaları kullanarak belirli bilgiler yayınlarken, bilgilerin hazırlanması, yayınlanması ve dağıtımına ilişkin Türk yasalarına uymayı kabul etmekte ve bu tür bilgilerin yasal gerekleri ihlal etmesinden doğacak hasarlarla ilgili tüm sorumluluğu üstlenmektedir. Kullanıcı herhangi bir şekilde itibar zedeleyici veya yasalara aykırı herhangi bir bilgiyi yayınlamamayı taahhüt etmektedir.

Sitedeki bütün görevliler fahri olup bunlara herhangi bir ücret ödenmez. Onlar da ücret talep edemezler.

MuhasebeTL.com bu bilgilendirmeyi her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş bilgilendirmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak bilgilendirmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş bilgilendirmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Saygılarımızla

MuhasebeTL.com

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz!

muhasebetl facebook

muhasebetl twitter

muhasebetl youtube

 

 

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER