Kapat

Hakkımızda

Sitemize Hoş geldiniz;

Kıymetli meslektaşlar ve değerli ziyaretçilerimiz sitemize hoş geldiniz.

2015 yılında hayalini kurarak başlanan muhasebe haber sitesi kurma fikri 2017 yılının başlarında sosyal medya hesaplarımızdan haber akışı  sağlama yolunda bir adım attı ve o günden bu günlere kadar mesleki haber akışı sağlamaya devam ediyoruz.

Nihayet www.MuhasebeTL.com sitemizi bugün 01.06.2018 tarihinde yayına açmış bulunmaktayız. Bu günün güzel de bir önemi var meslek yasamızın kabul tarihi bugün. Dolayısıyla sitemizi bugün açmaya karar verdik.

Sitemiz ile ilgili belli başlı eksiklikleri zamanla çözüme kavuşturacağız. Güncel haberlerden bilgi sahibi olmak için her zaman sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Mail aboneliği için;

MuhasebeTL mail bültenine abone olmak için;

muhasebetl+subscribe@googlegroups.com e-posta adresine içeriği ve konusu olmayan bir mail gönderin ve gelen mailde gruba katıl butonuna tıklayın üyeliğiniz tamamlanacaktır…

Güncel haberleri mail olarak ulaştırabilmemiz için şu anda sitemizde mail kayıt bölümü aktif değil ancak mail almak istiyorsanız yukarıdaki talimatları uygulayabilirsiniz.

Bilgi için;

Bizimle iletişime geçmek için veya bir haberin güncellenmesini istiyorsanız  muhasebetl@gmail.com adresine veya inbox@muhasebe.zendesk.com adresine yazın.

Yazarlık için;

Düşüncelerinizi yazmayı seviyor ve mesleğe katkım olsun istiyorsanız, siz de sitemizde yazar olarak makale paylaşabilirsiniz.

Ad soyad ve unvanınız yazar kadromuzda yer alır ve bütün yazılarınız yazar sayfasında kendi alanınızdan ulaşılabilinir. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek muhasebetl@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Uygun görülmesi halinde yazar kadrosunda yer alabilirsiniz.

Destek olun;

Bizi sosyal medyadan da takip etmek için aşağıdaki bağlantıları tıklayarak sayfalarımızı beğenebilir, takip edebilir ve abone olarak destek olabilirsiniz.

Facebook sayfamız için tıklayın     :   https://www.facebook.com/MuhasebeTL

Twitter sayfamız için tıklayın         :   https://www.twitter.com/MuhasebeTL

İnstagram safamız için tıklayın      :   https://www.instagram.com/MuhasebeTL

Youtube abone olmak için tıklayın :  https://www.youtube.com/MuhasebeTL

Unutmayın;

Desteğiniz bizim için çok değerli!       Lütfen takipte kalın. MuhasebeTL.com

 

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz!

muhasebetl facebook

muhasebetl twitter

muhasebetl youtube

 

 

Popüler Yazılar

DAHA FAZLA GÖSTER